Програма ярмарку професій-2014

prog

ПЛЕНАРНІ ЗАСІДАННЯ ТА КРУГЛІ СТОЛИ

ЗА УЧАСТЮ ФАКУЛЬТЕТІВ/ІНСТИТУТІВ НТУУ «КПІ»

9:00.

Зустріч учасників заходу представниками факультетів, їх реєстрація, роздача анкет для партнерів в залі засідань Вченої Ради 1 корп.

10:00 -12:00. Проведення пленарного засідання (Присутні представники адміністрації, запрошені керівники підприємств і компаній, декани факультетів / директори інститутів, завідувачі випускових кафедр, представники засобів масової інформації).

ПЛАН ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ

1. Тимофеєв Володимир Іванович, заступник Першого проректора, НТУУ «КПІ»
  2. Сидоренко Сергій Іванович, Проректор з науково – педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), НТУУ «КПІ»
  3. Іщенко Анна Миколаївна, директор, НДЦ прикладної соціології НТУУ «КПІ» «Соціоплюс»
  4. Надутов Володимир Михайлович, д.ф.-м.н., заступник директора, Інститут металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України
  5. Медовар Лєв Борисович, д.т.н., завідувач відділом, Iнститут електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України
  6. Фіалковскький Андрій Роальдович, генеральний директор,

ТОВ «ПРОГРЕСТЕХ-УКРАЇНА»

1. Григор’єв Сергій Олександрович, заступник директора, ПАТ “Рівне Азот”
  2. Купріянова Катерина, менеджер освітніх програм, Miratex
  3. Овдієнко Олександр Вікторович, голова правління, Громадська спілка “Асоціація інженерів енергетиків України”
  4. Розумовський Олег Валерійович, керівник компанії, ТОВ “Інженерна логіка”
  5. Флоріан Кюхлер, керівник Iнформаційного центру, DAAD у м. Києві
  6. Романова Тетяна Олексіївна, менеджер з програми вихідних професійних стажувань, AIESEC

12:00 -12:30. Спілкування керівників підрозділів і кафедр НТУУ «КПІ» з партнерами з працевлаштування  з  представниками ЗМІ. Заповнення анкет учасниками заходу. (Анкети збирають при виході волонтери ).           Стендові презентації спеціальностей кожним факультетом/ інститутом. Роздача буклетів з портретами спеціальностей. Робота учасників заходу з адміністрацією факультетів, завідуючими кафедрами, студентами і випускниками біля рекламних стендів факультетів/ інститутів.

12:30 -16:00. Організація екскурсій на факультети, кафедри, лабораторії (за бажанням). Зустрічі гостей з деканами та завідуючими кафедрами на факультетах і інститутах, студентами, випускниками. Організація круглих столів на території факультетів / інститутів.

• Промова партнерів по працевлаштуванню (пропозиції, щодо нових форм взаємодії  тощо).
  • Виступ деканів, зав. кафедрами.
  • Виступ з конкретними пропозиціями та процедурами роботи роботодавців з випускаючими кафедрами (відділ працевлаштування, заступник декана з працевлаштування тощо).

План закріплення теріторії

Причеплені файли:

Програма Ярмарку професій

Прес-реліз

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.